Prodej s.r.o. je ideální příležitost, pokud chcete koupit s.r.o.

Prodej s.r.o. nabízí oproti založení nové společnosti mnoho výhod. Pro koupi s.r.o. se rozhodnou zejména podnikatelé, kteří se chtějí vyhnout zdlouhavému procesu zakládání společnosti. Ready-made s.r.o. je již zapsána v obchodním rejstříku, má své sídlo, jednatele, identifikační číslo a plně splacený základná kapitál a pouze čeká, až ji nový majitel uvede do aktivního provozu.

Důvod volby prodeje s.r.o v ČR

Pokud se podnikatel rozhodne založit společnost sám, může celý proces trvat i několik týdnů. Česká republika je ve světě nechvalně známá svou byrokracií a podle organizace Doing Business se v délce trvání založení společnosti umístila na nepěkném 86.místě, daleko za zeměmi, které jsou v jiných ohledech zaostalejší. Česká republika je v žebříčku daleko za Rumunskem (47. pozice), Makedonií (12. pozice) a dokonce za Nikaraguou (85. pozice), která mimo jiné patří mezi nejzaostalejší země světa.

Ready-made společnosti splňují všechny podmínky, které stanovuje zákon a nemají žádné závazky.

Prodej s.r.o. s historií

Prodej s.r.o. si vybírají podnikatelé, kteří chtějí společnost s "historií". Je nasnadě, že s.r.o. s delší historií působí důvěryhodněji než čerstvě založená společnost. Prodej s.r.o., které nabízí profesionální a kvalitní prodejci, je bez rizika a společnosti mají v pořádku veškerou dokumentaci, kterou tvoří zkušení právníci.

Další výhoda prodeje s.r.o.

Další výhoda, kterou prodej s.r.o. představuje tkví v předem splaceném základním kapitálu. Koncový zákazník tak platí pouze částku za prodej s.r.o. a je ušetřen nutnosti složit základní kapitál (200.000 korun). Cena ready made-společnosti je řádově desetkrát menší, než je základní kapitál, jehož složení je k zaregistrování společnosti bezpodmínečně nutné.

Shrnuto a podtrženo je prodej s.r.o. elegantním řešením podnikání, které pro zákazníka představují řadu výhod jako je historie společnosti, již splacený základní kapitál, časová nenáročnost a kvalitní dokumentace.

» Prodej s.r.o. v Praze za nejnižší ceny, s.r.o. může být Vaše jen za 21900 Kč! Klikněte pro více informací!